Jestem absolwentem Śląskiej Akademii Medycznej Wydziału Stomatologii w Zabrzu, którą ukończyłem w 2004 roku. Staż odbyłem pod okiem specjalisty chirurgii szczękowo-twarzowej, a następne dziesięć lat związany byłem z kliniką  dr n. med. Huberta Kubicy. Taki sam okres praktykowałem w gabinecie w Skoczowie. Zdobyłem solidne wykształcenie  teoretyczne  i praktyczne. Byłem uczestnikiem licznych szkoleń, kongresów zarówno krajowych jak i zagranicznych.

Od 2014 roku prowadzę własny gabinet w Bielsku-Białej. Nowoczesne metody leczenia w połączeniu ze sprawdzonymi protokołami leczenia pozwalają mi odnosić duże sukcesy w codziennej praktyce. Jestem osobą empatyczną, otwartą która z powodzeniem pomaga pacjentom z dentofobią. Każdy dzień w gabinecie jest wyzwaniem, któremu z przyjemnością ze swoją zgraną  załogą stawiamy czoła. Moja praca jest niewątpliwie moją pasją,  a łatwość nawiązywania kontaktów sprawia że pacjenci zapominają iż znajdują się w gabinecie stomatologicznym. Prowadzę gabinet w którym to pacjent jest najważniejszy a priorytetem jest dokładna konsultacja, trafna diagnoza, leczenie a przede wszystkim punktualność.  

Prywatnie tata 3 dzieci i to jest prawdziwe wyzwanie. Jestem osobą towarzyską, lubiącą zarówno rozmawiać jak i milczeć a jeśli połączymy to z dobrą kuchnią to wszystkie zmysły są zaspokojone. Audiofil, człowiek który odlatuje przy dobrej muzyce pozwalając zresetować się głowie. Tak odpoczywam stacjonarnie, ale bardzo  ważną częścią mojego życia jest sport. Kocham rower, narty, tenis, siłownia to źródło moich endorfin.